Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 65.50 m2

Shiten apartamente 1+1 tek Pazari i Ri, prane Shkolles se Kuqe!

104.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 tek Pazari i Ri, prane Shkolles se Kuqe. Apartamentet kane siperfaqe totale: 65.5m², 70.7m², 72.1m², 73.3m², 87.5m2 (68.2 m² apartament 19.3m² verande), 87.95m²(69.35m² apartamenti 18.6m² verande). Organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon/verande. Pozicionuar ne zonen prane Pazarit te Ri dhe qendres se Tiranes, ky projekt sjell nje perspektive te re te nderthurur me dizenjim bashkekohor. Ndertesa perbehet nga 8 kate me 2 kate nen toke, ku kati perdhe funksionon si zone sherbimesh dhe katet e tjera jane te organizuara ne apartamente me 1, 2 dhe 3 dhoma. Fasada e ventiluar me terrakota e nderteses eshte ne harmoni me dritaret dhe ballkonet, ku zgjidhja funksionale ne plan krijon një ritem arkitektonik. Pallati perfundon ne Mars 2023. Cmimi 1600€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34773
Cmimi: 104.800 €
Siperfaqja: 65.50 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G496

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate