Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 65.79 m2

Shiten apartamente 1+1 tek Parallel Livinig Residence!

85.527 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 tek Parallel Livinig Residence, Don Bosko. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze karabina, kan siperfaqe 65.79m², 75.89m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cilesit e ndertimit: Fasadë e ventiluar; Dritare me profil termik dhe dopio xham; Vetrata alumini termik; Siguri antisizmike dhe antizjarr. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35173
Cmimi: 85.527 €
Siperfaqja: 65.79 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G543

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate