Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 80.09 m2

Shiten apartamente 1+1 tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut!

78.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut. Apartamentet ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze karabina, kane siperfaqe  80.09m², 80.57m², 86.58m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje godine me cilesi te larte ndertimi; fasade me terrakote dekorative; dritare termike; izolim akustik dhe termoizolim; vendqendrime çlodhese te gjelberuara; parkim i sigurt ne çdo kohe. Ketu do te gjeni shtepine qe keni enderruar apo ambientin tuaj te biznesit qe do t’ju plotesoje çdo nevoje. Cmimi 980€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31645
Cmimi: 78.500 €
Siperfaqja: 80.09 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G110

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
216.163 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit!

1 BD
1 BA
112.07 m2
Apartament 1+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate