Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 72.30 m2

Shiten apartamente 1+1 tek Arlis Corner!

126.525 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 tek Arlis Corner! Apartamentet ndodhen ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, kan siperfaqe 72.3m², 72.5m², 76.3m², Corner Residence ndodhet tek Nisharaku, ish stacioni fundit i Tiranes Re. Kompleks eshte i organizuar ne 2 shkalle, njera 15 kate mbi toke dhe tjetra 14 kate mbi toke. Apartamentet organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Cmimi 1750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

 

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30848
Cmimi: 126.525 €
Siperfaqja: 72.30 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G59

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate