Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 63.58 m2

Shiten apartamente 1+1 prane Stacionit te Trenit!

120.802 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 prane Stacionit te Trenit! Apartamentet ndodhen ne nje godine banimi, sherbimi dhe hoteleri 1-10-11-12 kate me 3 kate parkim nentoke, kane siperfaqe 63.58m², 63.96m², 73.5m² dhe organizohen nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Pronat ndodhen ne nje pallat ne ndertim ne faze grope dhe afati i perfundimit te punimeve eshte 48 muaj. Mundesi pagese me keste. Cmimi 1900€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39349
Cmimi: 120.802 €
Siperfaqja: 63.58 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G980

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate