Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 73.83 m2

Shiten apartamente 1+1 ne rrugen 5 Maji!

88.596 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne rrugen 5 Maji! Apartamentet organizohen nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit,nje dhome gjumi,ballon,nje tualet. Apartamentet ndodhen ne katin e 8-te te nje pallati ne ndertim dhe ka nje siperfaqe prej 73.83m²,76.42 m². Godina multifunksionale me 9 kate banim dhe 2 kate nen toke parkim. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35441
Cmimi: 88.596 €
Siperfaqja: 73.83 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G575

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate