Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 81.40 m2

Shiten apartamente 1+1 ne Kamëz!

52.900 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne Kamëz. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri, kane siperfaqe 81.4m², 82.1m² dhe organizohen ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamentet janë pjesë e një kompleksi të ri rezidencial, i ndërtuar në vitin 2021, që ndodhet përballë Bashkisë Kamëz. Ndërtimi me cilësi të lartë: Teknologjia e përdorur për termoizolimin ju mundëson të keni një ambient jetese të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjinë elektrike. Planifikim shumë i rregullt dhe i përdorshëm në maksimum. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e njohur per shkak te faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Në fazën përfundimtare, e cila banohet në dhjetor 2022. Çmimi 650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30476
Cmimi: 52.900 €
Siperfaqja: 81.40 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G31

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate