Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 63.30 m2

Shiten apartamente 1+1 ne Fresk!

63.300 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne Fresk! Apartamentet ofrojne mundesi zgjedhje ne kat dhe orientim dhe kane siperfaqe 63.3m², 81.5m², 82.05m², 88.3m². Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te sapo perfunduar  dhe organizohen ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, 1 korridor dhe 1 tualet . Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33488
Cmimi: 63.300 €
Siperfaqja: 63.30 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G330

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate