Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.30 m2

Shiten apartamente 1+1 ne Don Bosko!

80.375 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne Don Bosko! Apartamentet ndodhen ne kat dhe orientim te ndryshem te nje pallati te ri ne ndertim ne faze tulle. Apartamentet kane  siperfaqe 64.3m², 71.7m² , 83.42m² ,  dhe organizohen ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Afati i perfundimit te kompleksit eshte ne vitin 2023. Cmimi 1250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31294
Cmimi: 80.375 €
Siperfaqja: 64.30 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G88

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate