Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 63.54 m2

Shiten apartamente 1+1 ne Astir, perball Viles L!

57.186 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne Astir, perball Viles L. Apartamentet kan siperfaqe  63.54m², 65.05m², 67.93m², 69.46m², 70.78m² ,71.56m² & 71.77m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje korridor, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks objekt banimi 5-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham , hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Garazhd i detyrueshem ne vleren 12.000€. Cmimi 900€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38240
Cmimi: 57.186 €
Siperfaqja: 63.54 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G886

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate