Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 108.10 m2

Shiten 3 apartamente 1+1 ne rrugen Mine Peza!

270.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten 3 apartamente 1+1 ne rrugen Mine Peza! Apartamentet kane siperfaqe totale 108.1m² dhe organizohen nga sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamentet jane te sapo investuara,ideale per AirBnb. Apartamentet disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 270.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38529
Cmimi: 270.000 €
Siperfaqja: 108.10 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G911

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate