Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 137.00 m2

Okazion!! Shitet super apartament 3+1+2 ne Sarande!

81.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet super apartament 3+1+2 ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 137m2, ndodhet ne katin e 4 banimi dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti eshte me pamje nga deti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Cmimi 81.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33416
Cmimi: 81.000 €
Siperfaqja: 137.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G321
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate