Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 99.80 m2

Okazion!! Shitet super apartament 2+1+2 tek Rezidenca AVID!

Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet super apartament 2+1+2 tek Rezidenca AVID. Apartamenti ka siperfaqe 99.80m², ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze pllake. Objekti eshte parashikuar te perfundoje ne Dhjetor te 2022. Objekti i ri që po ndërtohet pranë Bulevardit të Ri të Tiranës ofron planimetri të pafundme banimi dhe hapësira biznesi që përshtaten për të përmbushur çdo nevojë tuajën. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31634
Siperfaqja: 99.80 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G108
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate