Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 82.80 m2

Okazion!! Shitet super apartament 1+1 tek Rose Garden Residence!

111.780 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet super apartament 1+1 tek Rose Garden Residence. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, ka siperfaqe 82.80m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. “Rose Garden” Residencë është një nga komplekset më të reja të apartamenve elegante dhe plot stil, e cila do të ketë një ndërthurje të përsosur me bukuritë natyrore përreth dhe vetem 10.1 km larg qendres së Tiranës. Pozicionimi pranë Qendrës Tregtare më të madhe TEG dhe e lokalizuar në afërsi me një nga kryqëzimet më të rëndësishme, pranë Unazës së madhe dhe stacioni i autobuzave, krijon avantazh për banorët për akses në rrugët kombëtare që bën të mundur lidhjen me jugun e Shqiperisë dhe me qytetet kryesore të vendit si Elbasani, Durrësi etj. Rezidenca është e pozicionuar mes gjelbërimit, larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë. Projekti “Rose Garden” Residence, është kompleks banimi i ri i cili do të ofrojë apartamente me 3 kate + 1 kat nëntokë dhe mur rrethues. Avantazhet e të jetuarit në “Rose Garden” Residence jane: – Cilësi të lartë ndërtimi me fasadë të ventiluar të veshur me sistem kapote për termoizolim. – Dritaret termoizolim me xhama triplex që shkojnë në të gjithë gjatësinë e katit. – Veshja e fasades zhvillohet me pllake terrakote me përmasa 30×60 cm. – Carjet në fasadë përsëriten në mënyrë ritmike në gjatësinë e katit duke maksimizuar ndricimin dhe ventilimin natyror. – Densiteti i ndërtimit është 1.2 i cili lë vend hapësirave të bollshme të gjelbëruara. – Do të ofrojë park rekreativ të gjelbëruar. – Komunitet i përzgjedhur banorësh, gjelbërim, parkim i garantuar, privatësi dhe qetësi. – Rezidence e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7. – Parking nëntokesor të cilat mundesojne mos dukjen e makinave siper në terren. Objekti eshte ne faze shtrimi. Cmimi 1350€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37083
Cmimi: 111.780 €
Siperfaqja: 82.80 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G759
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate