Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 109.50 m2

Okazion!! Shitet biznesi i nje lokali tek Bulevardi Migjeni!!

35.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet biznesi i nje lokali tek Bulevardi Migjeni!! Prona ndodhet ne rruge kryesore te Bulevardit, mjaft te frekuentuar dhe me levizshmeri te larte, ka siperfaqe totale 109,5m². Eshte i investuar totalisht, aspirim , ndricim, kondicionim, ka verande te shfrytezueshme ne favor te biznesit. Aktualisht lokali eshte aktiv ne gjendje pune, me klientele te ngritur prej disa vitesh, dhe kjo e ben nje mundesi shume te mire investimi. Gjithashtu perfshihen dhe 2 poste parkimi te dedikuara per ambientin. Cmimi i shitjes se biznesit eshte 35.000€ dhe qiraja mujore eshte 1000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33479
Cmimi: 35.000 €
Siperfaqja: 109.50 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G329
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Lokal
Qera
Komerciale
Shitje
170.000 €

Shitet lokal prane 21 Dhjetorit!

1 BA
125.70 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate