Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 123.83 m2

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU!

92.872 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU! Apartamenti ka siperfaqe 123.83m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete dhe 1 tualet i perbashket. Punimet jane ne faze ndertimi karabina. Kompleksi rezidencial më i ri multifunksional me infrastrukturë bashkëkohore, është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj. Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare.Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet çdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj. Çmimi 750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Detajet e Prones

Property Id : 38443
Cmimi: 92.872 €
Siperfaqja: 123.83 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G905

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate