Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 198.30 m2

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Tirana Entry II !

149.292 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Tirana Entry II. Apartamenti ka siperfaqe totale 198.3 m² ku 116 m² eshte apartament dhe 82.3 m² verande. Organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje korridor. Te gjitha ambientet kane dalje ne verande Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti eshte ne ndertim ne faze tulle dhe ka orientim Veri Perendim. Cmimi 950€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39120
Cmimi: 149.292 €
Siperfaqja: 198.30 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G956

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
204.600 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Tregu Elektrik!

3 BD
2 BA
124.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
160.000 €

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen 5 Maji!

3 BD
2 BA
117.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate