Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 148.41 m2

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit 2!

170.672 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit 2, zona perendimore. Apartamenti ndodhet tek ndertimet me te reja te bllokut rezidencial nder me te preferuarit per momentin. Rezidenca ka ndertime super cilsore dhe ofron standartin me te larte te jeteses ne kryeqytet. Ka siperfaqe 148.41m²,  organizohet nga living room me hapesira te bollshme dhe pamje te mrekullueshme nga fasada e xhamit sebashku me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet rezidenca eshte nga zonat me te kerkuara per momentin pasi ndodhet shume prane Liqenit Artificial dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Rezidencat tashme jane trend per jetes komode dhe private kudo ne qytetet me te zhvilluara. Kjo rezidence eshte e njohur per ajer te paster, komunitet i perzgjedhur, infrastrukture dhe sherbime te ndryshme, ambiente te perbashketa si parqet qe jane ne shfrytezim per te gjithe banoret e rezidences. Rezidenca eshte ne faze tulle dhe perfundon ne Qershor te 2023. Apartamenti shitet me cmim Okazion vetem per 1150€/m².  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32803
Cmimi: 170.672 €
Siperfaqja: 148.41 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G247

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje
157.700 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

3 BD
2 BA
166.00 m2
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate