Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 307.00 m2

Okazion!! Shitet apartament 307m² ne Fresk!

199.550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 307m² ne Fresk! Prona mund te pershtatet lehtesisht ne disa apartamente por mund dhe te sherbeje per aktivitete te ndryshme si : klinika, qender biznesi, zyra kompanie etj.. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga zonat me te kerkuara te Tiranes per shkak te zhvillimit qe ka mare vitet e fundit dhe aksesit qe te ofron. Mundesi shume e mire investimi. Cmimi 650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37217
Cmimi: 199.550 €
Siperfaqja: 307.00 m2
ID e Pronës: G772

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate