Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 93.90 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Tregu Elektrik!

145.545 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Tregu Elektrik! Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze karabina, ka siperfaqe 93.9m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Cmimi 1550€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34549
Cmimi: 145.545 €
Siperfaqja: 93.90 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G468
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate