Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 137.10 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Luxor 3, Pazari i Ri!

214.375 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Luxor 3, Pazari i Ri! Apartamenti ka siperfaqe 137.1m² ku 108m² eshte apartament dhe 29.10m² verande dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande tek e cila kan akses te gjithe ambjentet. Ndodhet ne nje rezidence luksoze vetem 4 minuta larg Pazarit te Ri. Rezidenca Luxor 3 eshte nje rezidence e cila ofron cilesi, standarde nderkombetare dhe komoditet. Prona ndodhet ne nje pallat ne ndertim dhe punimet perfundojne ne Janar 2024. Cmimi 1750€/m².  Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39681
Cmimi: 214.375 €
Siperfaqja: 137.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1016

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate