Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 204.00 m2

OKAZION!! Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

175.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

OKAZION!! Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ka siperfaqe totale 204m² ku 146.6m² eshte apartament & 57.3m² verande, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar dhe organizohet ne : nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe dy veranda. Cmimi 175.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32359
Cmimi: 175.000 €
Siperfaqja: 204.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G181
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate