Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 103.60 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen e Ali Demit

91.168 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen e Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2021 dhe teper cilesor ne punime. Siperfaqja e apartamentit eshte  103.6m² ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimti, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 880€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35513
Cmimi: 91.168 €
Siperfaqja: 103.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G585

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate