Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 108.90 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kika 2!

198.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kika 2! Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze karabina, ka siperfaqe 108.9m² dhe organizohet ne : nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe nje ballkon. Cmimi 1820€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32464
Cmimi: 198.200 €
Siperfaqja: 108.90 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G200
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate