Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 117.50 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana!

115.150 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e ngrenies, me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete dhe ballkon. Prona ka siperfaqe 117.50m² ndodhet ne nje pallat ne ndertim. Cmimi 980€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34076
Cmimi: 115.150 €
Siperfaqja: 117.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G406

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
91.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

2 BD
2 BA
91.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate