Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 115.20 m2

Okazion !!Shitet apartament 2+1+2 tek” Grand Park Residence”

144.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion !!Shitet apartament 2+1+2 tek “Grand Park Residence”, tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka siperfaqe 115.2m2,ndodhet ne nje nga zonat me me prespektiv te Tiranes dhe organizohet ne sallonin bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.Afati i perfundimit te apartamentit eshte qershor 2023. Grand Park Residence eshte një nga komplekset më të mira për ju; në një zonë të pozicionuar relaksi dhe të aksesueshëm në Tiranë. Kompleksi Grand Rark Residence në ish-Fushën e Aviacionit sjell pranë jush Komoditet, Cilësia të Lartë Ndërtimi, Fasada të Termoizoluara, dhe për fëmijët Hapësira të Gjelbëra dhe Pedonale. Cmimi:1250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35484
Cmimi: 144.000 €
Siperfaqja: 115.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G582

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate