Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 138.00 m2

Okazion!! Shiten 2 apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit!

172.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shiten 2 apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me shumë potencial, e pajisur me hapësira rekreative dhe gjelbërim për banorët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Objekti ka përdorur materiale shumë cilësore në fushën e ndërtimit, disponon fasad te ventiluar dhe izolim akustik. Apartamentet kane sipërfaqe 138m² dhe organizohen ne: nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Prona eshte shume e pershtateshme per investim. Apartamentet jane ne faze tulle. Cmimi 1250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31911
Cmimi: 172.500 €
Siperfaqja: 138.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G138

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
83.200 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Besa!

1 BD
1 BA
64.00 m2
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
77.400 €

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

1 BD
1 BA
64.50 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate