Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 130.78 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

101.950 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit! Apartamenti ka siperfaqe totale 130.78m² ku 95.78 m² apartament dhe 34.99m² verande. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete,dalje ne verande nga te gjitha ambjentet. Ndertesa perbehet nga 1,6 dhe 9 kate banim me 2 kate parkim nentoke. Cmimi 900€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35993
Cmimi: 101.950 €
Siperfaqja: 130.78 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G642

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate