Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 113.48 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne zemer te Tiranes tek Pazari i Ri!

178.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne zemer te Tiranes tek Pazari i Ri! Apartamenti ka siperfaqe totale 113.48m² ku 94.4m² eshte apartament dhe 19.08m² verande, ndodhet ne katin e 2- te banim te nje ndertimi te ri cilesor ne faze suvatimi. Apartamenti ka organizim shume te mire, ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re qe po ndertohet ne Tirane. Cmimi: 178.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34262
Cmimi: 178.000 €
Siperfaqja: 113.48 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G434
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
91.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

2 BD
2 BA
91.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate