Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.00 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande!

85.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande. Apartamenti  ka siperfaqe 105m², ndodhet ne katin e 1-re te pallati te ri te mireadminstruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar  dhe disponon dokumentancion te rregullt hipotekor. Cmimi 85.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31837
Cmimi: 85.000 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G126
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
627.445 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

2 BD
2 BA
196.52 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate