Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 101.10 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Elitar Novus tek Bulevardi i Ri!

161.760 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Elitar Novus tek Bulevardi i Ri! Apartamenti ka siperfaqe 101.1m² dhe eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje kompleks multifunksional, 300 metra larg Unazës së Vogël, në një zonë e cila do të ketë një zhvillim shumë të shpejtë. Kompleksi Novus ka arkitekturë moderne me standarde Europiane ku ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi 1600€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36840
Cmimi: 161.760 €
Siperfaqja: 101.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G734

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate