Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Super Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir, perball Viles L!

Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir, perball Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, 1 korridor, 1 ballkon dhe tualeti i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze karabina. Prona ka Orientim Perendim, ndertim cilesor dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Kontakto tani per te marr cmimin okazion!! Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32937
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G264

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate