Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 81.16 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek ”Twister Palace” ne Don Bosko!

101.450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek ”Twister Palace” ne Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 81.16m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet. Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, e projektuar nga studio e njohur italiane Nicola Ghilardi me një arkitekturë moderne. Baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Godina ka 11 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare dhe shërbime të ndryshme. Cmimi 1250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36179
Cmimi: 101.450 €
Siperfaqja: 81.16 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G662

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate