Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 97.31 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1 tek rezidenca Golden Gate tek Ali Demi!

123.583 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1 tek rezidenca Golden Gate tek Ali Demi! Apartamenti ka siperfaqe 97.31m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon dhe nje tualet. Rezidenca eshte ne faze ndertimi grope. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punime teper cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, izolimi i jashtem me sistem kapot, dritare dopioxham termike, parket laminat etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Cmimi 1270€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37774
Cmimi: 123.583 €
Siperfaqja: 97.31 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G839

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate