Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 97.00 m2

Ekskluzive! Okazion! Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Molla, Bulevardi Migjeni, Astir!

116.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Okazion! Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Molla, Bulevardi Migjeni, Astir! Apartamenti ka siperfaqe 97m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim , faze tulle ku afati i perfundimit eshte ne dhjetor 2024. Prona ndodhet ne nje ndertim cilesor dhe zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40937
Cmimi: 116.400 €
Siperfaqja: 97.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1140

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate