Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 95.40 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

50.085 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe 95.4m² dhe organizohet ne: nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri i cili eshte ne fazat e perfundimit. Cmimi: 525€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33084
Cmimi: 50.085 €
Siperfaqja: 95.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G283
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate