Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 86.40 m2

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek TV Klan!

85.540 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek TV Klan! Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze karabina i cili perfundon ne Shtator te 2023. Prona ka siperfaqe 86.4m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon. Cmimi 990€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32380
Cmimi: 85.540 €
Siperfaqja: 86.40 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G183
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
216.163 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit!

1 BD
1 BA
112.07 m2
Apartament 1+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate