Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 79.20 m2

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Luxor 3, Pazari i Ri!

105.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Luxor 3, Pazari i Ri! Apartamenti ka siperfaqe 79.2m²(ku 56.8m² eshte apartament dhe 22.4m² verande )dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim dhe ka orjentim Veri-Perendim. Ndodhet ne nje rezidence luksoze vetem 4 minuta larg Pazarit te Ri. Rezidenca Luxor 3 eshte nje rezidence e cila ofron cilesi, standarde nderkombetare dhe komoditet. Prona ndodhet ne nje pallat ne ndertim dhe punimet perfundojne ne Janar 2024. Cmimi 1545€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36819
Cmimi: 105.000 €
Siperfaqja: 79.20 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G732

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate