Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 63.80 m2

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi Univers City prane QTU-se!

51.040 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi Univers City prane QTU . Apartamenti ka siperfaqe 63.8m² dhe eshte ne faze karabina .Organizohet ne nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ky eshte Kompleksi rezidencial më i ri multifunksional me infrastrukturë bashkëkohore, është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ju ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju. Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare. Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj. Cmimi 800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32044
Cmimi: 51.040 €
Siperfaqja: 63.80 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G151
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
83.200 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Besa!

1 BD
1 BA
64.00 m2
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
77.400 €

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

1 BD
1 BA
64.50 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate