Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 60.00 m2

Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

42.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar pa ashensor, ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ka pamje panoramike nga Deti Jon dhe ka orientim Perendim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ka mundesi shfytezimi ne tarrace. Cmimi 42.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33422
Cmimi: 42.000 €
Siperfaqja: 60.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G322
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate