Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 50.80 m2

Okazion!! Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate!

142.240 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambjenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, pozicionohet ne katin 0 buze rruge, ka siperfaqe 50.8m² & lartesi 5m dhe organizohet ne open space. Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi zona eshte ne zhvillim. Afati perfundimit te kompleksit eshte ne Mars 2023. Cmimi 2800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34337
Cmimi: 142.240 €
Siperfaqja: 50.80 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G440
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate