Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 117.64 m2

OKAZION!! Shiten apartamente 2+1 ne Sauk!

Preferuarat

Pershkrimi

OKAZION!! Shiten apartamente 2+1 ne Sauk. Apartamentet ndodhet ne nje zone rezidenciale ne zhvillim. Plani i ri urbanistik do sjell fasilitete te medha per zonen. Godina eshte pese kateshe e organizuar ne kater kate banim dhe nje kat sherbim. Gjithashtu godina ka dhe nje kat parkimi. Objekti ka nje siperfaqe 900m2 dhe i ndertuar ne nje truall 3000m2. Perreth objektit do kete park dhe gjelberim duke ju ofruar qetesine rezidenciale. Apartamentet kane siperfaqe 117.64m² & 119.94m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamentet ndodhen ne nje ndertim te ri ne faze pllake. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31944
Siperfaqja: 117.64 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G140

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate