Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 61.64 m2

Okazion! Shiten apartamente 1+1 tek Residenca “Porta Tirana e Re”!

86.296 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shiten apartamente 1+1 tek Residenca “Porta Tirana e Re”! Residenca “Porta Tirana e Re”, ndodhet ne zonen e Saukut te Vjeter. Jane pjese e nje kompleksi i perbere nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke. Rezidenca ka cilesi te larte ndertimi: Teknologjia e perdorur per termoizolim ju mundeson te keni nje ambient banimi te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer. Planimetri shume te rregullta dhe te shfrytezueshme ne maksimum. Pronat jane nje mundesi ideale investimi. Apartamentet kane siperfaqe 61.64m² dhe 86.40m², organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks te ri ne fazen perfundimtare. Cmimi 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 44308
Cmimi: 86.296 €
Siperfaqja: 61.64 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1493

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate