Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 119.20 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit!

94.168 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2021 dhe teper cilesor ne punime. Siperfaqja e apartamentit eshte  119.2m² ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimti, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 790€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32476
Cmimi: 94.168 €
Siperfaqja: 119.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G202

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate