Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 32 Dhoma
  • 32 Tualete

OKAZION!! Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande!

46.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

OKAZION!! Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande. Objekti eshte 6 katesh, ne katin e 1-re te hotelit ndodhet Bar-Restoranti, dhe 5 katet e tjera jane dhoma. Hoteli ka gjithsej 32 dhoma ku disa prej tyre jane familjare. Dhomat jane me super pamje panoramike nga bregdeti i bukur Jon dhe Korfuzi. Hoteli ofron nje kopsht, parkim privat falas dhe nje tarrace si dhe relax e standarte te larta. Ofron komoditet dhe fasilitet per te levizur turistet brenda dhe jashte qytetit per shkak te pozicionit strategjik qe ka prona. Te gjitha dhomat jane me Tv dhe kondicioner. Cmimi 46.000€/vit. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30866
Cmimi: 46.000 €
Dhoma Gjumi: 32
Tualete: 32
ID e Pronës: G62

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone|Garazh|Kopesht|Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Qera
Hotel
Shitje
970.000 €

Shitet Hotel 3 Katesh ne Ksamil!

15 BD
15 BA
600.00 m2
Hotel
Shitje
900.000 €

Shitet Hotel ne Ksamil!

12 BD
12 BA
900.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate