Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 685.50 m2

Jepet me qera vile tek kompleksi luksoz i vilave rezidenciale Rolling Hills!

8.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera vile tek kompleksi luksoz i vilave rezidenciale Rolling Hills. Vila eshte tre kateshe ka siperfaqe totale ndertimi 685.5m² dhe 650m² eshte pjesa e oborrit. Organizimi i brendshem eshte 2 kate banim dhe nje kat bodrum. Ne katin -1 ndodhet nje dhome tharje/lavanderi, dy dhoma te cilat mund te perdoren per zyre ose per personelin, depo, ka sistem qendror Chiller ngrohje/ftohje, arredim teper cilesor, elektroshtepiake te markave me prestigjoze, hidrosanitaret me cilesore. Ne katin e pare ndodhet holli i ndenjes, kuzhina , dhome gjumi dhe dy tualete. Kati i dyte ka nje dhoma gjumi me garderobe dhe tualet me hidromasazh. Vila ndodhet në Rolling Hills Residence, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe të preferuar të Tiranës. Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada xhami të mëdha, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj. Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 15 min me makinë nga qendra e Tiranës. Vila ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit, oborrit dhe të zonës fale numrit të madh të dritareve dopio xham termike, ballkoneve, verandës dhe vetratave. Ofron punime shumë cilësore, parket druri nga më i miri, sistem ngrohje-ftohje me Chiller, dyert prej druri dhe të larta gjer në tavan, të gjitha instalimet elektrike, hidraulike, vetratat dhe hidrosanitaret janë bërë që nga fillimi dhe janë të markave më prestigjioze. Ka sistem alarmi dhe kamera, oborr të gjelbëruar dhe i sistemuar shumë bukur, pishinë barbeque etj. Cmimi 8000€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 30891
Cmimi: 8.000 €
Siperfaqja: 685.50 m2
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 3
ID e Pronës: G64

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone|Garazh|Kopesht|Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Shitje
324.609 €

 Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje
212.630 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
108.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate