Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 200.00 m2

Jepet me qera super vile tek Long Hill Residence!

2.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane. Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe te huaj. Vila ka siperfaqe ndertimi 200m² dhe siperfaqe ambient i jashtem 500m². Mobilimi ka nje stil kontemporan dhe ofrohet totalisht i mobiluar. Organizohet ne: Kati 0; perbehet nga salloni i madh , me oxhak dhe me verande si dhe kuzhina e bashkangjitur me zonen e ngrenjes dhe nje tualet. Kati i pare ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete ku dhoma matrimoniale ka garderobe dhe tualet te brendshem. Oborri eshte i kuruar mire, me lule dhe peme te ndryshme dekorative. Prona ka sistem qendror per ngrohje dhe ftohje. Rezidenca ofron siguri te larte me kamera dhe roje 24 ore, administrim te mire , restorant , pishina , fusha te ndryshme per basketboll , vrapim etj. Sebashku me vilen ofrohen edhe 2 vende parkimi. Cmimi 2800€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30833
Cmimi: 2.800 €
Siperfaqja: 200.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G58

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone|Garazh|Kopesht|Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Shitje
324.609 €

 Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje
212.630 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
108.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate