Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 150.00 m2

Jepet me qera super restorant tek Rruga 5 Maji!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super restorant tek Rruga 5 Maji. Restoranti eshte i sapo arreduar me te gjitha pajisjet e reja, ka siperfaqe 150m², organizohet ne duplex dhe eshte totalisht fasade xhami. Restoranti disponon dhe verande. Cmimi 1500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32300
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 150.00 m2
ID e Pronës: G171
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate