Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 96.00 m2

Jepet me qera Bar – Lounge ne Bllok!

2.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera Bar – Lounge ne Bllok. Ambienti ka sipefaqe totale 96m². Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara dhe me te frekuentura ne Tirane. Ambienti eshte totalisht i invenstuar, ka mobilim modern, disponon 2 tualete. Ndodhet buze rruge ne katin e 1-re dhe ne nje pozicion shume te aksesueshem. Cmimi 2400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33856
Cmimi: 2.400 €
Siperfaqja: 96.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G378
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Lokal
Qera
Komerciale
Shitje
450.000 €

Shitet lokal ne Don Bosko!

111.00 m2
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate