Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 515.00 m2

Jepet me qera super lokal tek Bulevardi Zogu i Pare!

2.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super lokal tek Bulevardi Zogu i Pare. Lokali ka siperfaqe totale 515 m² ku 120m² eshte verandë dhe 395 m² eshte ambient i brendshem. Zona ne te cilen ndodhet lokali eshte nje nga zonat me te preferuara dhe me te populluara. Ambienti disponon 2 tualete, magazine per mbajtjen e furnizimit si dhe dhome per stafin. Prona gjithashtu disponon ambient per kinema me kapacitet per 14 persona. Nxitoni per kete super prone. Cmimi 2000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31625
Cmimi: 2.000 €
Siperfaqja: 515.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G106
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Lokal
Qera
Komerciale
Shitje
Lokal
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate